104 453
91 579
131 394
423 434

NK 137-140, Svalbard 4 blokk Postfrisk XX

Annonse nr: 3957137

Prima postfrisk serie ,PEN

Objektets tilstand
Salgspriskr 995,00
995

Karakterer (1841)