104 568
91 579
131 386
423 262

NK 159-162, Ibsen 4 blokk XX

Annonse nr: 3957196

Prima postfrisk 4 blokk serie, PEN serie

Objektets tilstand
Salgspriskr 825,00
825
NK 159-162, Ibsen 4 blokk XX
Annonse nr: 3957196

Karakterer (1841)