103 168
56 308
134 187
431 355

Bund: perfekt postfrisk AFA no 980

Annonse nr: 3961567

Velkommen til vore Auktioner! Vi har nye auktioner hver dag - næsten. Snart vil vi også tilføje en konto i norske kroner, så det bliver enklere for vore norske kunder at betale. Indtil da brug: https://paypal.com/paypalme/ham555dk/ Vi bruger Postnord som leverandør og anvender de gældende takster i DKK + et beløb for pakning og emballage, som er inkluderet i prisen. Vi får afhentet post tirsdag og fredag. Brev, almindelig: Højest 50 g 16 DKK (Danmark) 42 DKK (Udland) Højest 100 g 28 DKK (Danmark) 42 DKK (Udland) Højest 250 g 52 DKK (Danmark) 80 DKK (Udland) Højest 2000 g 65 DKK (Danmark) 100 DKK (Udland) Sporbare pakker: Danmark op til 5 kg: 120 DKK Norge op til 10 kg: 260 DKK For andre destinationer eller evt. Rekommanderede brev kontakt os for pris på ham555dk@mail.dk
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Solgt forkr 55,00
55

Annonse nr: 3961567
Høyeste Budgiver Oleb53 (3804)  Se budgivers karakterbok
Oleb53kr 55,0015.05.2022 21:29:31
Leo4kr 50,00 (Autobud)15.05.2022 20:28:42
Soggebergetkr 50,0015.05.2022 20:28:42
Leo4kr 7,0015.05.2022 16:50:13
Selger:  ham555

Pro
Medlem siden: 20.12.2021
Sted: Odense
Karakterer (2624)