AFA : 1226. "Albert Ballin minneutgave" (1957)**

Annonse nr: 3961616
1957
1957

Tyskland /VestTyskland.

Postfrisk.

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet31.07.2022 14:35:28
Sluttet05.08.2022 14:35:28
Solgt forkr 25,00

Referanse nr/#Brunt Album # 2. - 270
Annonse nr: 3961616
Høyeste Budgiver tomrh (675)  Se budgivers karakterbok
tomrhkr 25,0003.08.2022 20:11:59