100 695
57 337
136 896
439 680

TM. 1 - 7 1926 komplett * samt nyanser på 20 øre

Annonse nr: 3962273

Hovudsakleg letthengsla merker, nokre postfriske med krakkelering i lim vurdert likt.

Det gies full garanti for ektheit og kvalitet ut frå den beskrivelse som er gitt samt bilder og evt. tekst der. Er det gjort feil som kan lastast selgar er det full returrett.

Frakt/pakking etc. er "flat takst" kr.19,- med mindre anna er spesifisert.

Samsender så godt det let seg gjere.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00

Slutter11.07.2022 19:22:30

Selger:  Samlerboden

Medlem siden: 24.04.2003
Sted: Dimmelsvik
Karakterer
Samlerboden(23500)
100% positive tilbakemeldinger.