100 595
57 329
136 922
439 798

MELKEFOSS 1965

Annonse nr: 3962294

Klipp med NK 469 stemplet MELKEFOSS -6-10-65. (Nedlagt 1969.)

Fraktvilkår: Samlet kjøp over kr 100,- innenfor en toukersperiode (ca.) sendes portofritt. For kjøp mellom 50,- og 99,- betales kr 10,-. For kjøp under kr 50,- betales Postens portosatser. Faktura sendes så fort som mulig hvis du ikke har flere bud inne. Forsendelse skjer snarest mulig etter innbetaling. Gi beskjed dersom du ønsker å utsette faktura ut over toukersperioden. Annen forsendelse enn A-post brevpost kan avtales særskilt. All forsendelse skjer på kjøpers risiko. (Ennå har jeg aldri opplevd at noe har kommet bort i Posten.) BETAL GJERNE MED VIPPS. Det er raskere enn girering til konto. (GiBud-malen opplyser bare om kontonummer.) MITT VIPPSNUMMER ER OPPGITT PÅ FAKTURAEN. Bildene vil som regel vise ev. feil og mangler ved objektene, noen ganger også svakheter som normalt ikke synes på objektene. I motsatt fall skal det være beskrevet. Hvis feil verken er lett synlige eller bestkrevet, er det naturligvis full returrett. Selger betaler da returfrakt etter overenskomst.
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet14.05.2022 16:00:00
Sluttet14.06.2022 20:00:00
Solgt forkr 45,00
45

Annonse vist85 ganger
MELKEFOSS 1965
Annonse nr: 3962294
Høyeste Budgiver tem (9750)  Se budgivers karakterbok
temkr 45,0010.06.2022 11:48:13
fdykr 42,0010.06.2022 09:57:23
temkr 40,00 (Autobud)10.06.2022 09:57:23
temkr 39,00 (Autobud)10.06.2022 09:56:59
fdykr 36,0010.06.2022 09:56:59
temkr 23,0026.05.2022 10:03:01
fdykr 22,00 (Autobud)26.05.2022 10:03:01
fdykr 13,0026.05.2022 09:00:02
temkr 12,00 (Autobud)26.05.2022 09:00:02
temkr 5,0015.05.2022 07:35:04
Selger:  2trom6

Medlem siden: 13.12.2004
Sted: Alta
Karakterer (1838)