102 246
56 607
135 219
434 322

RISFJORD 1939

Annonse nr: 3962302

Klipp dobbeltstemplet RISFJORD 18 VIII 39. (Nedlagt 1963.)

Fraktvilkår: Samlet kjøp over kr 100,- innenfor en toukersperiode (ca.) sendes portofritt. For kjøp mellom 50,- og 99,- betales kr 10,-. For kjøp under kr 50,- betales Postens portosatser. Faktura sendes så fort som mulig hvis du ikke har flere bud inne. Forsendelse skjer snarest mulig etter innbetaling. Gi beskjed dersom du ønsker å utsette faktura ut over toukersperioden. Annen forsendelse enn A-post brevpost kan avtales særskilt. All forsendelse skjer på kjøpers risiko. (Ennå har jeg aldri opplevd at noe har kommet bort i Posten.) BETAL GJERNE MED VIPPS. Det er raskere enn girering til konto. (GiBud-malen opplyser bare om kontonummer.) MITT VIPPSNUMMER ER OPPGITT PÅ FAKTURAEN. Bildene vil som regel vise ev. feil og mangler ved objektene, noen ganger også svakheter som normalt ikke synes på objektene. I motsatt fall skal det være beskrevet. Hvis feil verken er lett synlige eller bestkrevet, er det naturligvis full returrett. Selger betaler da returfrakt etter overenskomst.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet14.05.2022 16:00:00
Sluttet14.06.2022 20:00:00
Solgt forkr 35,00
35

Annonse vist18 ganger
RISFJORD 1939
Annonse nr: 3962302
Høyeste Budgiver tem (9746)  Se budgivers karakterbok
temkr 35,0026.05.2022 10:02:44
fdykr 32,00 (Autobud)26.05.2022 10:02:44
fdykr 24,0026.05.2022 08:51:06
temkr 22,00 (Autobud)26.05.2022 08:51:06
temkr 10,0015.05.2022 07:34:50
Selger:  2trom6

Medlem siden: 13.12.2004
Sted: Alta
Karakterer (1801)