102 186
56 595
135 189
434 191

Erik Forsman, Nissen m/gaver på besøk, -87

Annonse nr: 3962708

Signert, storformat, beskjeden hjørneslitasje ellers i god stand, se begge bildene

Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen, betales med vipps eller bankoverførsel, Sender så snart betaling er mottatt

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet21.05.2022 10:36:40
Sluttet22.05.2022 08:35:38
Annonse nr: 3962708
Selger:  Tikita

Medlem siden: 04.12.2018
Sted: Tananger
Karakterer (525)