102 064
57 261
135 691
436 103

Tyske Rike AFA 80-81 - verdi 620 NOK

Annonse nr: 3963061

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 48 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet13.05.2022 17:00:00
Sluttet17.05.2022 22:08:00
Solgt forkr 41,00
41

Annonse nr: 3963061
Høyeste Budgiver Oleb53 (3804)  Se budgivers karakterbok
Oleb53kr 41,0017.05.2022 22:04:24
Alinuskakr 36,0017.05.2022 21:55:57
erikp45kr 35,00 (Autobud)17.05.2022 21:55:57
erikp45kr 20,0017.05.2022 21:38:23
Soggebergetkr 15,00 (Autobud)17.05.2022 21:38:23
Soggebergetkr 10,0017.05.2022 10:16:08

Karakterer (22674)