102 753
56 476
134 222
431 406

Tyske Rike AFA 427 - verdi 650 NOK

Annonse nr: 3963079

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 48 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet13.05.2022 17:00:00
Sluttet17.05.2022 22:05:00
Solgt forkr 55,00
55

Annonse vist18 ganger
Annonse nr: 3963079
Høyeste Budgiver Alinuska (27666)  Se budgivers karakterbok
Alinuskakr 55,0017.05.2022 21:57:04
Birkelund24kr 50,00 (Autobud)17.05.2022 21:57:04
Birkelund24kr 45,0015.05.2022 18:33:12
Squashkr 40,00 (Autobud)15.05.2022 18:33:12
Squashkr 10,0014.05.2022 18:53:06

Karakterer (22674)