101 554
56 570
134 926
433 313

Miniark Somalia - Norge 1987. Postfrisk toppkvalitet.

Annonse nr: 3966799

I 1987 ga Norge og Somalia ut en fellesutgave som miniark, i anledning Røde Kors' engasjement i Somalia. Det norske var med norsk språk og norsk pris, og mange samlere har dette miniarket. Men det somaliske var med somalisk språk og somalisk pris, og det er det en del som mangler. Det ligger med en katalogverdi hos Stampworld på 81 kroner pr stk. Jeg selger den somaliske versjonen her, og ligger et stykke under Stampworlds pris.

Se scan for detaljer!

Jeg samsender hvis du får tilslaget på flere av auksjonene mine, slik at du sparer noen kroner i porto. Se derfor også gjerne på det andre jeg har liggende til salgs :)

Objektets tilstand
kr 25,00
Utropspriskr 15,00
Kjøp nåkr 35,00
35  Kjøp nå  Hjelp

Slutter10.07.2022 13:05:54

Selger:  bjrl

Medlem siden: 01.09.2002
Karakterer (123)