102 186
56 595
135 189
434 191

Sign. Gunilla - God Jul (Svensk tilverkning) - Pg. 1954

Annonse nr: 3967637

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe alderspreg.

Stemplet/postgått 1954 til Norge.

Format: ca 7x10,5 cm.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet15.05.2022 18:25:16
Sluttet23.05.2022 20:02:00
Annonse nr: 3967637

Karakterer (14495)