100 695
57 337
136 896
439 680

Island Afa: 196 - Geysir **

Annonse nr: 3968103

Postfriskt. Se scan.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt faktura. Fraktomk.: NOK 45,-opp til 100g (DKK 33,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 66,-).

Ved tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 2,00
Startet15.05.2022 21:55:00
Sluttet25.05.2022 20:31:00
Solgt forkr 2,00

Island Afa: 196 - Geysir **
Annonse nr: 3968103
Høyeste Budgiver Kalix (12227)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 2,0022.05.2022 14:41:49
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (25108)