100 198
57 311
136 668
438 805

M/S Vistafjord - St. M/S VISTAFJORD 9-8-73 med NK 652

Annonse nr: 3968376

Meget pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet M/S Vistafjord 9-8-73 med NK 652.

Norwegian America Line.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet16.05.2022 09:57:05
Sluttet24.05.2022 20:36:00
Solgt forkr 20,00

Annonse vist18 ganger
Annonse nr: 3968376
Høyeste Budgiver Guka (571)  Se budgivers karakterbok
Gukakr 20,0019.05.2022 19:17:27

Karakterer (14500)