102 058
57 260
135 634
436 040

Godt lot med Tyske Rige - postfrisk

Annonse nr: 3968569

Velkommen til vore Auktioner! Vi har nye auktioner hver dag - næsten. Snart vil vi også tilføje en konto i norske kroner, så det bliver enklere for vore norske kunder at betale. Indtil da brug: https://paypal.com/paypalme/ham555dk/ Vi bruger Postnord som leverandør og anvender de gældende takster i DKK + et beløb for pakning og emballage, som er inkluderet i prisen. Vi får afhentet post tirsdag og fredag. Brev, almindelig: Højest 50 g 16 DKK (Danmark) 42 DKK (Udland) Højest 100 g 28 DKK (Danmark) 42 DKK (Udland) Højest 250 g 52 DKK (Danmark) 80 DKK (Udland) Højest 2000 g 65 DKK (Danmark) 100 DKK (Udland) Sporbare pakker: Danmark op til 5 kg: 120 DKK Norge op til 10 kg: 260 DKK For andre destinationer eller evt. Rekommanderede brev kontakt os for pris på ham555dk@mail.dk
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Solgt forkr 107,00
107

Annonse nr: 3968569
Høyeste Budgiver shgreve (738)  Se budgivers karakterbok
shgrevekr 107,0019.05.2022 22:19:57
Oleb53kr 104,00 (Autobud)19.05.2022 22:19:57
Oleb53kr 87,0019.05.2022 22:18:46
shgrevekr 82,00 (Autobud)19.05.2022 22:18:46
shgrevekr 67,0019.05.2022 22:17:42
Oleb53kr 64,00 (Autobud)19.05.2022 22:17:42
Oleb53kr 52,0019.05.2022 22:08:36
Chr_schlottkr 50,00 (Autobud)19.05.2022 22:08:36
Chr_schlottkr 28,0019.05.2022 21:10:00
shgrevekr 26,00 (Autobud)19.05.2022 21:10:00
shgrevekr 23,0016.05.2022 21:33:51
shgrevekr 20,0016.05.2022 21:33:41
Selger:  ham555

Pro
Medlem siden: 20.12.2021
Sted: Odense
Karakterer (2728)