101 491
429 443

Nr. 260 f9 - Michel 30 Euro - postfrisk

Annonse nr: 3968607

Velkommen til vore Auktioner! Vi har nye auktioner hver dag - næsten. Snart vil vi også tilføje en konto i norske kroner, så det bliver enklere for vore norske kunder at betale. Indtil da brug: https://paypal.com/paypalme/ham555dk/ Vi bruger Postnord som leverandør og anvender de gældende takster i DKK + et beløb for pakning og emballage, som er inkluderet i prisen. Vi får afhentet post tirsdag og fredag. Brev, almindelig: Højest 50 g 16 DKK (Danmark) 42 DKK (Udland) Højest 100 g 28 DKK (Danmark) 42 DKK (Udland) Højest 250 g 52 DKK (Danmark) 80 DKK (Udland) Højest 2000 g 65 DKK (Danmark) 100 DKK (Udland) Sporbare pakker: Danmark op til 5 kg: 120 DKK Norge op til 10 kg: 260 DKK For andre destinationer eller evt. Rekommanderede brev kontakt os for pris på ham555dk@mail.dk
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet16.05.2022 13:11:25
Sluttet19.05.2022 21:51:00
Solgt forkr 47,00
47

Annonse nr: 3968607
Høyeste Budgiver jensal (18)  Se budgivers karakterbok
jensalkr 47,00 (Autobud)19.05.2022 21:01:53
Leo4kr 44,0019.05.2022 21:01:53
jensalkr 38,00 (Autobud)19.05.2022 21:01:26
Leo4kr 35,0019.05.2022 21:01:26
jensalkr 7,0019.05.2022 08:14:24
chobby44kr 6,00 (Autobud)19.05.2022 08:14:24
chobby44kr 1,0017.05.2022 21:39:06
Selger:  ham555

Pro
Medlem siden: 20.12.2021
Sted: Odense
Karakterer (2545)