101 350
56 570
134 990
433 513

Bardu Kirke, Setermoen. Istind. Aune M-4380

Annonse nr: 3969277

Postsendt kort som har litt hjørneslitasje og mangler frimerke

Aune M-4380

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet06.06.2022 23:39:49
Sluttet13.06.2022 23:39:49
Annonse nr: 3969277
Selger:  Lad1977

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: Vadsø
Karakterer (9949)