102 064
57 261
135 691
436 103

Utsikt over veien og svingene i Måbødalen.

Annonse nr: 3969402

Postsendt kort, litt hjørneslitasje, mangler frimerke

Aune F-5391-2

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet17.05.2022 08:54:19
Sluttet24.05.2022 08:52:00
Solgt forkr 5,00

Annonse nr: 3969402
Høyeste Budgiver Teddi (3112)  Se budgivers karakterbok
Teddikr 5,0023.05.2022 00:53:05
Selger:  Lad1977

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: Vadsø
Karakterer (9955)