104 573
91 579
131 388
423 336

Offentlig Sak III m) vm 1937/38 **

Annonse nr: 3972402

Tj 29-39. Komplett serie. Prima postfriske merker.

Vinnes flere objekter sendes disse samlet. Frakt er normalt porto + 1 kr. Gi beskjed straks etter at auksjonen er avsluttet eller som svar på epost fra meg om du ønsker å samle opp til neste auksjon. Objektene sendes vanligvis dagen etter at oppgjør er mottatt. Alle merker er hele og uten feil som tynnhet, rift, reparasjoner etc, forutsatt at ikke noe annet er opplyst eller fremgår av bildet. I motsatt fall gjelder 10 dagers returrett.
Objektets tilstand
Utropspriskr 80,00
80
Startet19.05.2022 16:08:30
Sluttet23.05.2022 21:10:00
Annonse nr: 3972402
Selger:  yesman

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: 2010 Strømmen
Land:
Karakterer (3972)