101 428
429 425

Brakanes Hotel, Ulvik (Normann Nr. 11-49-1328) Pg. 1967

Annonse nr: 3973479

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje samt endel småknekk.

Stemplet Bergen 8-6-1967 med NK 584 og sendt til USA.

Normann Nr. 11-49-1328.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet20.05.2022 15:33:10
Sluttet27.05.2022 20:48:00
Annonse nr: 3973479

Karakterer (14458)