122 846
74 623
188 801
607 807

NK T9-20 komplett serie Offentlig Sak I ubrukt, letthen

Annonse nr: 3974288

Pene merker med god tagging og lim. 2-øren og 70-øren er postfriske. Katalogpris kr. 711,- (Skanfil 2021).

Objektets tilstand
Utropspriskr 180,00
180
Startet27.08.2022 16:20:41
Sluttet10.09.2022 16:20:41
Solgt forkr 180,00
180

Annonse vist25 ganger
Annonse nr: 3974288
Høyeste Budgiver Ole86 (128)  Se budgivers karakterbok
Ole86kr 180,0030.08.2022 16:36:17

Karakterer (9594)