101 554
56 596
135 111
434 015

NK137 10 øre Svalbard postfrisk

Annonse nr: 3974365

Prima postfriskt merke. Katalogpris kr. 110,- (Skanfil 2021).

Objektets tilstand
Utropspriskr 33,00
33

Slutter02.07.2022 15:35:24

Karakterer (9421)