102 946
91 616
132 170
424 954

NK182 20 øre Nordkapp I postfrisk

Annonse nr: 3974376

Prima postfriskt merke. Medfølger NK181 postfrisk. Katalogpris kr. 450,- (Skanfil 2021).

Objektets tilstand
Utropspriskr 135,00
135
Startet21.05.2022 15:30:00
Sluttet04.06.2022 15:30:00
Solgt forkr 135,00
135

Annonse nr: 3974376
Høyeste Budgiver Hiawata (2092)  Se budgivers karakterbok
Hiawatakr 135,0022.05.2022 15:08:40

Karakterer (9417)