103 265
91 604
132 042
424 771

NK261/273 Nesten komplett serie V-merker m/vm postfrisk

Annonse nr: 3974546

Prima postfriske merker. Mangler bare den dyre 50-øren på komplett. Katalogpris kr. 320,- (Skanfil 2021).

Objektets tilstand
Utropspriskr 100,00
100

Slutter02.07.2022 18:35:35

Karakterer (9417)