102 246
56 607
135 219
434 322

Nissefamilie i kø for julegrøt, signert, mittet 5612

Annonse nr: 3975539

Småformat brukt, med julemerke og stemplet -57, fint kort i god stand, se begge bildene.

Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen, betales med vipps eller bankoverførsel, Sender så snart betaling er mottatt

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet13.06.2022 19:50:24
Sluttet20.06.2022 19:50:24
Annonse nr: 3975539
Selger:  Tikita

Medlem siden: 04.12.2018
Sted: Tananger
Karakterer (525)