103 728
64 105
156 559
502 884

NK P 8a, 1 ø at betale porto XX postfrisk

Annonse nr: 3979159

Pent Postfrisk merke,

Objektets tilstand
Salgspriskr 15,00
Annonse nr: 3979159

Karakterer (1918)