103 853
66 919
163 243
527 040

NK tj 2, 10 øre Tjeneste 4 blokk Postfrisk XX

Annonse nr: 3980223

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Salgspriskr 16,00
16
Annonse vist1 ganger
Annonse nr: 3980223

Karakterer (1934)