103 671
66 940
163 293
527 292

NK tj 20, 100 øre Offsettrykk Postfrisk XX

Annonse nr: 3980279

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Salgspriskr 30,00
Annonse nr: 3980279

Karakterer (1934)