Nk 160 xx postfrisk

Annonse nr: 3988432

Se også mine øvrige auksjoner.

Porto etter postens satser. Full returrett i 10 dager og pengene tilbake ved misnøye. Forskudd til bank eller Vipps. Utenlandske kunder kan betale til Paypal. Sender vanligvis dagen etter mottatt betaling. Om du byr på auksjoner med ulik sluttdato sender jeg faktura når siste auksjon er avsluttet.

Full returrett i 10 dager ved misnøye
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet24.06.2022 17:29:57
Sluttet29.06.2022 17:29:57
Solgt forkr 15,00

Nk 160 xx postfrisk
Annonse nr: 3988432
Høyeste Budgiver Lundby (263)  Se budgivers karakterbok
Lundbykr 15,0025.06.2022 20:03:44
Selger:  LaM_no60

Medlem siden: 26.11.2001
Sted: Ålesund
Karakterer (5735)