104 270
66 386
162 631
524 525

Fransk Zone. : AFA : 13. Kong Magnus. (1947)**

Annonse nr: 3993085
1947
1947

Tyskland /Fransk Zone.

Postfrisk.

Objektets tilstand
Salgspriskr 6,00
Annonse vist18 ganger