103 126
161 547
519 441

AFA : 1235/36. Europamerker. (1976)**

Annonse nr: 3997363
1976
1976

Postfrisk.

Mini-Ark.

AFA verdi = 200,-

Objektets tilstand
Salgspriskr 50,00
50
Antall tilgjengelig: 2 stk.
Referanse nr/#Album. P. 13 nr 1