123 492
74 934
190 004
610 846

Postfriskt miniark Belgia "Postphila 1969"

Annonse nr: 3997501

Postfriskt miniark Belgia "Postphila 1969". Se scan for detaljer.

Jeg sender samlet hvis du får tilslaget på flere av auksjonene mine, slik at du sparer noen kroner i porto. Se derfor også gjerne på det andre jeg har liggende til salgs :)

Objektets tilstand
kr 25,00
Utropspriskr 10,00

Slutter07.10.2022 01:53:13

Selger:  bjrl

Medlem siden: 01.09.2002
Karakterer (152)