103 126
161 547
519 441

AFA : 1966 - 69. VM i fotball i Italia. (1990)**

Annonse nr: 3997667
1990
1990

Postfrisk.

Mini-Ark.

AFA verdi = 110,-.

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00

Slutter20.08.2022 11:20:48
Referanse nr/#Album. P. 13 nr 63