126 217
77 506
196 389
631 681

AFA : 1324/25. " Europamerker" (1978)**

Annonse nr: 3998529
1978
1978

Postfrisk.

Ark.

AFA verdi = 200,-

Objektets tilstand
Salgspriskr 60,00
60
Antall tilgjengelig: 5 stk.
Annonse vist27 ganger
Referanse nr/#Album. P. 13 nr 3

Karakterer (5032)