103 126
161 547
519 441

AFA : 1123/24. " Europamerker". (1974)**

Annonse nr: 3998531
1974
1974

Postfrisk.

Ark.

AFA verdi = 250,-.

Objektets tilstand
Salgspriskr 75,00
75
Antall tilgjengelig: 2 stk.
Referanse nr/#Album. P. 13 nr 5