103 126
161 547
519 441

AFA : 568. "Portomerker utgave"53 - 54 overtrykk frim.

Annonse nr: 3999064
1956
1956

Postfrisk.

AFA verdi = 90,-.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00

Slutter18.08.2022 12:50:47
Annonse vist18 ganger
Referanse nr/#Brunt Album # 2. - 289