104 926
64 208
157 616
505 251

Måbødalen ved Fossli H.Strand 22/60

Annonse nr: 4007401

Stemplet Drammen 1961, frimerke mangler.

Samler sammen og sender Mandag.

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
Startet01.07.2022 21:20:41
Sluttet08.07.2022 21:20:41
Annonse nr: 4007401
Selger:  detomaso

Medlem siden: 14.02.2004
Sted: FAUSKE
Karakterer (4976)