103 058
66 920
163 837
528 300

Postfriske 20 offentlig sak-tjenestefrimerker-serie

Annonse nr: 4013371
Velg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bilde

Postfrisk 20 offentlig sak-tjenestefrimerker

Jeg beregner porto og sender som vanlig post. Porto betales av kjøper etter postens satser + 3 kr til konvolutt. Jeg tar ikke ansvar for objekter som blir skadet eller borte under postgangen.
Objektets tilstand
kr 22,00
AuksjonstypeF
Salgspriskr 110,00
110
Startet25.07.2022 21:51:42
Sluttet01.08.2022 21:51:42
Annonse nr: 4013371
Selger:  kolonn

Medlem siden: 07.07.2015
Sted: Sandefjord
Karakterer (517)