102 947
64 103
156 591
503 039

ISLAND. AFA 46. POSTFRISK** (500,-)

Annonse nr: 4014608

PEN NORMALKVALITET.

Objektets tilstand
kr 22,00
Utropspriskr 1,00
Startet14.06.2022 17:43:38
Sluttet08.07.2022 20:02:00
Solgt forkr 42,00
42

Annonse vist16 ganger
Annonse nr: 4014608
Høyeste Budgiver terjed (34907)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 42,0008.07.2022 14:35:34
Soggebergetkr 40,00 (Autobud)08.07.2022 14:35:34
Soggebergetkr 36,00 (Autobud)08.07.2022 14:35:21
terjedkr 33,0008.07.2022 14:35:21
Soggebergetkr 14,00 (Autobud)17.06.2022 13:25:21
Leif H.kr 12,0017.06.2022 13:25:21
Soggebergetkr 1,0015.06.2022 11:15:00
Selger:  halvka67

Medlem siden: 02.03.2014
Sted: Notodden
Karakterer (24252)