103 077
161 544
519 279

Småkort signert Skjære på gjerdet i solnedgang vinter

Annonse nr: 4020468

Småkort signert Skjære på gjerdet i solnedgang vinter. Kortet er signert nede til høyre men uleselig. Meget pent kort poststemplet Oslo 14 februar 1940

Jeg beregner porto og sender som vanlig post. Porto betales av kjøper etter postens satser + 3 kr til konvolutt. Jeg tar ikke ansvar for objekter som blir skadet eller borte under postgangen. Jeg venter med faktura til siste objekt er ditt. Ønsker du noe tilsendt tidligere så sier du fra.
Objektets tilstand
kr 22,00
Utropspriskr 25,00
Startet09.07.2022 10:21:43
Sluttet16.07.2022 10:21:43
Solgt forkr 25,00

Annonse nr: 4020468
Høyeste Budgiver Nure (9020)  Se budgivers karakterbok
Nurekr 25,0010.07.2022 11:49:21
Selger:  kolonn

Medlem siden: 07.07.2015
Sted: Sandefjord
Karakterer (517)