103 020
66 921
163 834
528 284

NK P 15b, 40ø å betale porto XX Postfrisk

Annonse nr: 4022115

Pent postfrisk merke av ett vanskelig merke

Objektets tilstand
Salgspriskr 3 150,00
3150
Annonse vist22 ganger

Karakterer (1934)