103 059
65 723
161 553
519 524

TYSKE RIKET - MICHEL 3 (A-311)

Annonse nr: 4022573

SE BILDE

Alle mine auksjoner slutter på søndager. Jeg sender ut faktura på mandager. Denne inkluderer også alle fastpris objekter du har kjøpt hele uken før. På auksjonsobjektene viser jeg originale bilder. På fastpris objektene viser jeg eksempelbilder der jeg har flere like eksemplarer. Jeg leverer kun rundstemplede merker i normal kvalitet uten bølgestempler. Alle mine "Ryddelot" kan inneholde både stemplede, postfriske og hengslede merker. Merker på albumsider leveres i poser uten ark. Hos meg har du full returrett i 14 dager uten diskusjon. Du betaler kun faktisk porto. Jeg sender objektene så snart jeg har fått betaling. Alle mine brev sendes som normal A-post på kjøpers regning og risiko. Dersom du vil ha Norgespakke opp til 5 kg med sporing og forsikring til kr 70.- må du gi beskjed om dette samme kveld som auksjonen slutter. For mine danske kunder har jeg konto i en dansk bank for problemfri betaling. Dersom du ellers lurer på noe, er det bare å ta kontakt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet03.07.2022 21:35:50
Sluttet10.07.2022 21:35:50
Solgt forkr 65,00
65

Annonse nr: 4022573
Høyeste Budgiver coliophillipe (97)  Se budgivers karakterbok
coliophillipekr 65,00 (Autobud)09.07.2022 19:47:20
sominskr 60,0009.07.2022 19:47:20
coliophillipekr 55,00 (Autobud)09.07.2022 19:47:00
sominskr 50,0009.07.2022 19:47:00
coliophillipekr 43,0009.07.2022 10:03:24
sominskr 40,00 (Autobud)09.07.2022 10:03:24
sominskr 25,0006.07.2022 16:39:22
Selger:  Horst

Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (11222)