103 671
66 940
163 293
527 292

NK P 8a, 1 ø at betale porto XX postfrisk

Annonse nr: 4024786

Pent Postfrisk merke,

Objektets tilstand
Salgspriskr 15,00
Annonse nr: 4024786

Karakterer (1934)