VON E. BERGH: LANDSCHAFT MIT SCHAFEN 1928

Annonse nr: 4026031

NUMMER 3106.

LITT HVITE FLEKKER OPPE OG EN LITEN PAPIRBIT MANGLER I NEDRE HØYRE HJØRNE.

STRIPE I BILDET MIDT PÅ.

KAKK PÅ HJØRNENE.

KANTSLITASJE.

SMÅFORMAT.

PORTO 19,- I NORGE.

HAR OGSÅ PAYPAL KONTO.

KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

All forsendelse skjer på kjøpers ansvar. Gi beskjed dersom du ønsker kjøp sendt som rek brev eller sporbar sending.

Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet22.06.2022 21:26:53
Sluttet29.06.2022 21:26:00
Solgt forkr 1,00

Annonse nr: 4026031
Høyeste Budgiver Bertine1234 (1263)  Se budgivers karakterbok
Bertine1234kr 1,0024.06.2022 00:24:27
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (11633)