123 492
74 934
190 004
610 846

AFA : 770. " Berlins 750 - års jubileum". (1987)**

Annonse nr: 4026202
1987
1987

Tyskland /VestBerlin

Postfrisk.

Objektets tilstand
Salgspriskr 35,00
35
Referanse nr/#P. 2 - Album. nr 108

Karakterer (5013)