Nk 428-30 **

Annonse nr: 4027873

Postfrisk , verdi kr: 310

Objektets tilstand
Utropspriskr 32,00
Startet24.06.2022 09:15:00
Sluttet03.07.2022 14:00:00
Solgt forkr 38,00
38

Nk 428-30 **
Annonse nr: 4027873
Høyeste Budgiver terjed (34965)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 38,0028.06.2022 12:21:33
birgerkarlkr 35,0027.06.2022 18:59:34
oeiholmekr 32,0027.06.2022 15:24:33

Karakterer (4961)