Straffangen. - Ernst Zahn

Annonse nr: 4032448

En ok bok uten bretter, rifter og løse sider. Kun noe slitasje på omslagets hjørner og ryggens over og underkant (skinnrygg). Boken er også stemplet SØLVVÆRKSARBEIDERNES BOGSAMLING. Så boken stammer opprinnelig fra gruvearbeidernes bibliotek ved Kongsberg sølvgruver. Utgitt på Steenske Forlag, Kristiania og København 1920

Mengderabatt.: Ved kjøp av 5-9 artikler med pris fra kr. 25 og oppover bevilges 5% rabatt. Ved kjøp av 10 eller flere bevilges 10%. Rabattene gjelder kun om betaling skjer innen 10 dager etter mottatt betalingsinfo.. Jeg har PayPal (tillegg 5%). Ved kjøp av flere artikler spares porto ved samsending. Større pakker 25x35x12 cm. <5 kg = Porto kr. 90,- Ellers kun postens satser + kr. 4,- for omkostninger pr. forsendelse. P.S. Husk og sjekk søppelposten da det har vist seg at min betalingsinfo har havnet der ved noen anledninger.
Objektets tilstand
Salgspriskr 120,00
120
Annonse vist20 ganger
Referanse nr/#WJ-17-017

Selger:  cards

Medlem siden: 25.02.2014
Sted: Trøgstad
Karakterer (1705)