103 073
161 545
519 321

Älvsborgsbron med Sessanlinjens M/S Prinsessan Desiree

Annonse nr: 4033356

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Påskrevet/datert 1975.

345.

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
Startet28.06.2022 16:21:56
Sluttet06.07.2022 20:57:00
Annonse nr: 4033356

Karakterer (14663)