103 137
65 929
162 099
521 835

God Helg - Religiøst motiv. Postgått i Sverige

Annonse nr: 4034279

Meget pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet/postgått i Sverige - men frimerke mangler.

Format: ca 7,5x11 cm.

Ingen utgiverdata.

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
Startet29.06.2022 11:22:56
Sluttet07.07.2022 18:01:00
Annonse vist0 ganger
Annonse nr: 4034279

Karakterer (14664)