103 058
66 920
163 837
528 300

Julehilsen (NGU 8808) - St. TRONDHEIM 6.12.88?

Annonse nr: 4034306

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Trondheim 6-12-88?.

NGU 8808.

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
3
Startet29.06.2022 11:34:26
Sluttet07.07.2022 18:29:00
Solgt forkr 3,00
3

Annonse nr: 4034306
Høyeste Budgiver terjed (34965)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 3,0030.06.2022 17:09:25

Karakterer (14681)